Dujiniu katilinių įrengimas

 

DUJINIŲ KATILINIŲ ĮRENGIMAS

Dujiniai tradicinia katilai degina gamtines dujas arba propaną namų šildymo sistemoje. Tradiciniai katilai veikia aukštesnėje temperatūroje, tai reiškia, kad šilumos dalis degimo proceso metu išleidžiama į išorę. Priklausomai nuo amžiaus ir tipo, nekondensuojamo katilo efektyvumas yra nuo 80% iki 85% .

Kondensaciniai dujiniai katilai yra itin efektyviai energiją vartojantys, nes jie gali tiekti daugiau šilumos namų šildymo sistemai, veikdami žemesnėje temperatūroje. Šių temperatūrų metu gaunamas rezultatas, kad kondensavimas vyktų šių katilų vėdinimo sistemoje. Kondensacija gali būti žalingas tradicinių katilų šilumokaičiams, o kondensaciniai dujiniai katilai yra suprojektuoti veikti taip, kad kondensacijos procesas nekenktų. Dėl žemesnės eksploatacinės temperatūros kondensaciniuose dujiniuose katiluose energijos suvartojimas mažėja, o šildymo sistemoje daugiau šilumos. Kondensaciniai katilai gali pasiekti 90 procentų arba daugiau naudingumo koeficientą

Šildymo sistemų įrengimas su dujiniais katilais. Galime siūlyti įvairių gamintoju dujinius katilus. Pas mus galėsite pasirinkti katilą ir visą įrangą pagal Jums tinkamą kainą ir techninį lygi.

Vis labiau populiarėja šildymas dujiniais katilais. Tai įtakoja nedidelės investicijos įrengiant dujine katilinę, platus šildymo sistemos valdymo pasirinkimas. Pasirenkant dujini katilą reikia įsivertinti šilto vandens poreikį, Dujinis katilas gali būti su momentiniu vandens paruošimo šilumokaičiu arba su galimybe prijungti tūrini vandens šildytuvą. Kad dujinis katilas tarnautų ilgiau rekomenduojame įrengiant dujine katilinę montuoti hidraulini atskirymo indą. Taip nėra apkraunamas dujinis katilas paleidimo metu. Taip pat reikalaukite, kad įrengiant dujine katilinę būtų montuojami grubaus valymo filtrai grįžtamojo srauto vamzdyje, o jeigu dujinis katilas su momentiniu vandens paruošimo šilumokaičiu ir ant šalto vandens vamzdžio.

Taip pat dujini katilą galima sujungti su kieto kuro katilu. Galimi keli kieto kuro ir dujinio katilo sujungimo būdai.

Pats paprasčiausias sujungimo būdas, kai dujinis katilas valdomas per patalpos termostatą. Kai kieto katilas baigia degti, o temperatura patalpoje nukrenta žemiau jūsų nustatytos, įsijungia dujinis katilas ir toliau šildo patalpas.

Tokiu budu sujungus kieto kuro katilą su dujiniu katilu, katilinėje reikia išskirti kieto kuro katilo ir dujinio katilo paduodamus srautus.

Jeigu kieto kuro katilinėje yra konturų kuriuos reiktų valdyti pavaromis, galima panaudoti dujinio katilo automatiką.

Rinkoje atsirado naujo tipo katilai. Tai hibridiniai katilai, kuriuose šilumos siurblys ir dujinis katilas sujungti į vieną. Hibridinis katilas gali dirbti kaip šilumos siurblys, kaip dujinis katilas, arba gali dirbti abu kartu, jeigu yra reikalingas didesnis šildymo galingumas. Dujinis katilas gali dirbti gamtinėmis arba suskintintomis dujomis. Šis katilas yra ekonomiškas ir patogus tuo, kad programa pagal lauko temperatūras parenka ekonomiškiausia darbo režimą. Taigi šis katilas pats supranta kada tūri dirbti šilumos siurblys, o kada dujinis katilas.

Jums pageidaujant sumontuosime šildomas grindis, pajungsime radiatorius. Visada stengiamės parinkti šildymo sistemą kuri atitiktų užsakovo finansines galimybes. Konsultacijos ir įrangos pristatymas nemokamas.