Akumuliacinių talpų gamyba

 Mūsų įmonė specializuojasi ir akumuliacinių talpų gamyboje. Ilgametę patirtį sukaupę mūsų specialistai pagal individualius užsakymus pagamins įvairių matmenų ir formų akumuliacines talpas. Akumuliacinių talpų gamyboje naudojame tik pačią pažangiausią įrnagą, o visos naudojamos medžiagos pilnai atitinka ES kokybės keliamus reikalavimus. Mūsų pagrindinis tikslas – kokybiškų akumuliacinių talpų gamyba už pačią konkurencingiausią kainą rinkoje.

Mūsų gaminamas akumuliacines talpas galima naudoti šilumos akumuliavimo sistemose, kurios veikia šildymo sistemos vandens sluoksniavimo principu. Akumuliacinės talpos atlieka šilumos akumuliatoriaus funkciją: iš šilumos šaltinių sukaupusi perteklinį šilumos kiekį, vartojimo metu,išsijungus energijos šaltiniui, tolygiai jį atiduoda į šildymo sistemą. Todėl akumuliacines talpas yra pravartu ir efektyvu naudoti su kieto kuro katilais, šilumos siurblių sistemose ar kartu su saulės kolektoriais.

Dėl akumuliacinių savybių, šildymas, naudojant akumuliacines talpas, yra labai ekonomiškas, nes  leidžia ženkliai sumažinti šilumos nuostolius.

Be standartinių matmenų ir dydžių akumuliacinių sistemų gamybos, klientui pageidavus, mūsų kvalifikuoti specialistai gali pagaminti ir nestandartines akumuliacines talpas.

Pagrindiniai akumuliacinių talpų privalumai:

- naudojant kartu su kieto kuro katilu, neslopinant kūrenimo proceso pasiekiamas maksimalus katilo naudingumo koeficientas;

- radikaliai sumažinamas katilo perkaitimo ir šildymo sistemos užvirimo pavojus;

- tolygus, be temperatūrinių kitimų šildymo sistemos veikimas;

- lengvai suderinamas siurblių darbas;

- galimybė reguliuoti katilo užkūrimo dažnumą;

- galimybė bei nauda pritaikant saulės energijos kaupimui;

- jei yra kelių lygių prijungimo vietos, galimybė akumuliuoti skirtingas temperatūras;

- galimybė pasirinkti šiluminės izoliacijos tipą.

Mūsų ilgametė patirtis akumuliacinių talpų gamybos srityje, leidžia savo klientams pasiūlyti tik aukščiausios kokybės produktą, atitinkantį visus keliamus kokybės bei saugumo reikalavimus.  Visoms gaminamoms akumuliacinėms talpoms suteikiame garantiją.