Kieto kuro katilinių įrengimas, katilų pajungimas

 Kieto kuro katilinių įrengimas, katilo pajungimas

Katilinės įrengimas, tai vienas iš svarbiausiu darbų įrengiant namo šildymo sistemą. Patikėkite katilinės įrengimo darbus kvalifikuotiems specialistams, kurie ivertins jūsų namo šildymo sistemos ypatumus ir parinks tinkamiausia katilinės aprišimo shemą ir jai reikalinga valdymą.

Mūsų specialistai yra aukštos kvalifikacijos, turintis didele patirtį įrengiant visų tipų katilines ir šildymo sistemas.

Taigi renkamės katilą

Pasirenkant katilą reikia atsižvelgti į jūsų namo šildymo sistemos ypatumus. Jeigu jūsų namas šildomas grindimis, kieto kuro katilinė tūri būti akumuliacinė, nes kieto kuro katilas negali dirbti žemomis temperaturomis. Kieto kuro katilo grįžtamoji temperatura tūri būti apie 60 laipsnių, o į šildomas grindis paduodame apie 35 laipsnius. Šiuo atveju jūsų katilas bandys uždaryti oro padavimo sklendę, ko pasekoje kuras katile nustoja degti, ima smilkti išskirdamas dervas ir kondensatą.

Paprasčiau suvaldyti degimo procesą jeigu jūsų namo šildymo sistema yra radiatorinė. Čia tik reikia nepersistengti su katilo galingumu. Aišku, kad didesnio galingumo katile pakura bus didesnė ir galima bus pridėti daugiau malkų, su ta mintimi, kad didesnė įkrova degs ilgesni laiką. Deja jeigu galingumas bus per didelis, efektas bus tas pats kaip ir su šildomomis grindimis. Namui sušilus radiatorių termostatinės galvutės ims uždarinėti radiatorius, katile temperatura  ims kilti ir vėl kuras katile ims smilkti, išskirdamas dervas ir kondensatą Prie viso to dar prisideda pavojus, kad katilas nesugebės suvaldyti temperaturos kilimo ir vanduo katile gali užvirti, Netgi jeigu jūsų radiatoriai be termostatinių galvučių, esmės tai nekeičia, Namui įšilus apkrovimas katilui mažėja ir temperatura katile vis tiek ima kilti. Kartais žmonės perka didesnio galingumo katilą dėl to, kad į tuos katilus telpa ilgesnė malka, didesne pakurą patogiau išvalyti. Iš esmės, galima kurenti ir didesnio galingumo katilą, jeigu jums taip patogiau. Tik kuro kiekį reikia pasirinkti tokį, kad sušilus namui kuras būtų beveik sudegęs.

​Katilo pajungimas, kai temperatura katile palaikoma naudojant ketureigį srautų maišymo vožtuvą reikalauja mažiausiai finansinių sąnaudų, bet sukelia daug nepatogumų reguliuojant temperaturą. Užkurus katilą reikia sureguliuoti vožtuvą taip, kad didesnė dalis srauto grįžtu į katilą, pakilus temperaturai katile vožtuvą vėl reikia pareguliuoti taip, kad katile temperatura katile būtų 60 laipsnių. Nesilaikant šio temperaturinio režimo katilas apauga dervomis, atsiranda kondensatas, mažėja katilo našumas.

​Katilo pajungimas naudojant trieigi šilumini praleidimo vožtuvą nereikalauja žmogaus isikišimo palaikant užduota temperaturą katile. Šis vožtuvas automatiškai maišo srautus priklausomai nuo temperaturos pasikeitimo.

Efektivesniam katilinės valdymui siūlome naudoti siurblių valdiklius. Šie siurblių valdikliai pagal užduota temperaturą įjungia ir išjungia šildymo sistemos ir karšto vandens ruošimo siurblius. Skirtingai nuo kontaktiniu termostatų, kurie įjungia ir išjungia siurblius su didele paklaida,

šilumos siurblių valdiklis valdys siurblius tiksliai pagal jūsų užduotas temperaturas. Taigi nebėra rizikos, kad užkurus katilą šildymo sistemos siurblys neįsijungs.

​Vienas iš kieto kuro katilinės minusu yra tai, kad labai ribotos galimybės valdyti katilą pagal lauko ir vidaus temperaturas.

Jeigu Jūs nepatenkinti esamos katilinės darbu, neskubėkite viską keisti. Dažnai tik pakeitus katilinės aprišimo schemą galima žymiai mažesniais kaštais išspręsti problemą. Kreipkitės į mus, įvertinsime esama padėti ir pasiūlysime pigiausia sprendimo būdą. Visai šildymo įrangai nuolaidos iki 30%. Įrangos pristatymas ir konsultacijos nemokamai.